TELEFON NUMARAMIZ

+90 212 433 8 433

ÜRÜNLERİMİZ
Paslanmaz Harf

Paslanmaz Kutu Harfler

      Paslanmaz harflerin ön yüzeylerinde 304 kalite 1.2mm paslanmaz sac, yan yüzeylerinde 0.60mm veya 0.70mm paslanmaz sac kullanmaktayız. Harflerin ön yüzey kesimlerini lazerle, yan yüzey şeritlerini giyotin makaslarla kesiyoruz. İstenilen yazı karakterinde kestiğimiz paslanmaz harflerin, yan bantlarını elle şekillendirdikten sonra lehim kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştiriyoruz.

Paslanmaz Harf

      Harfleri, parlak paslanmaz sacdan yapmamıza rağmen; lehim işi bittikten sonra, paslanmaz harflerin ekstra bir parlaklığa ulaşması için, polisaj işlemi yapmaktayız.

Paslanmaz Harf

      Polisaj işlemi bitirilmiş paslanmaz harfler; son olarak ışıklı olması istenmiş ise içerisine su geçirmez modül ledler monte ederek, harfin üretim aşamasını bitirmiş oluruz. Bu şekilde üretilen paslanmaz harflere, paslanmaz kutu harf veya paslanmaz kabartma harfte denmektedir.

      Genel olarak paslanmaz çelikler %10-%25 arasında Cr (Krom) içerirler. Krom, çeliğin yapısında çeliğin yüzeyine çıkarak kromoksit tabakası oluşturur ve demirin oksitlenmesini engeller. Yani kullandığımız paslanmaz çelikte her hangi bir paslanma yada kararma olmamaktadır.

Ana Sayfa | Ürünlerimiz | Uygulamalarımız | Hakkımızda | İletişim | Site Haritası

Şiar Reklam, Her hakkı saklıdır.